Výživové
       poradenstvo

 

 

Základom každého zdravého životného štýlu je strava, pohyb, duševný kĺud a pohoda, dostatok spánku a vyhýbanie sa návykovým látkam.

 

Tak, ako by sme mali chodit´ pravidelne na preventívne prehliadky, tak by sme sa aj mali starat´ o svoju životosprávu a výživový stav.

 

V prípade, že máte problémy s váhou alebo chorobou, ktorej základom  je zlá strava, alebo je potrebná zmena jedálnička, nehľadajte žiadne zázračné diéty na internete , ale mali by ste určite navštívit výživového poradcu - dietológa.

 

Správny výživový poradca - dietológ by mal vypracovat´  pre klienta vhodný postup, ktorého obsahom je navrhnutá celková zmena životného štýlu.

Jeho súčasťou je zostavenie jedálnička, vytvorenie výživového plánu, konzultácia správnych a nevhodných stravovacích návykov, zostavenie výberu potravín, pravidelné kontroly a meranie fyziologických parametrov špeciálnymi prístrojmi.

 

Najdôležitejšim základom každej redukcie alebo zmeny životného štýlu je správna motivácia.

 

Navštivte našu poradňu, kde Vám správne odborne poradíme a budú s Vami pracovaťšpecializovaní zdravotnícki pracovníci v oboru výživy.

 

V súčasnej dobe pojmom výživové poradenstvo rozumieme dôkladnú analýzu a diagnostiku tela daného klienta, dôslednú edukáciu a objasňovanie metabolických procesov organizmu, idnividuálne vypracovanie konkrétneho výživového plánu a dietetickych postupov a návykov.

Otváracia doba:

 

pondelok – piatok: 8:00 – 16:00
sobota: zatvorené

 

Telefón: +421 917 916 455

 

Možnosť objednávky aj mimo otváracích hodín.

 

 

 

ZĽAVY PRE POISTENCOV VŠZP VO VÝŠKE 10%

 

- komplexná diagnostika pleti a kozmetické poradenstvo

- meranie na prístroji In Body

------------------------------